Bezpieczeństwo to podstawa

Zawsze jesteśmy tu dla Ciebie, dlatego podczas pandemii Covid-19 zadbamy o to, aby Twoja wizyta była bezpieczna. Mając na uwadze rozprzestrzenianie się koronawirusa, chcemy chronić siebie nawzajem, dlatego nasi protetycy słuchu są zawsze wyposażeni w jednorazowe rękawiczki, maseczki oraz środki dezynfekujące, które zapewniamy także naszym pacjentom.

Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa, dlatego wszystkie sprzęty i materiały używane podczas wizyty są dokładnie dezynfekowane. Klamki drzwi, powierzchnie i krzesła są również dokładnie czyszczone po każdym spotkaniu. Pomieszczenia są dokładnie wietrzone po każdej wizycie. Jesteśmy z Tobą w tym trudnym czasie, dlatego w ramach naszych standardów bezpieczeństwa i higieny nieprzerwanie oferujemy nasz serwis i opiekę posprzedażową.

Chcemy zabezpieczyć siebie i innych, więc jeśli masz przeziębienie, kaszel, gorączkę lub ból gardła, prosimy Cię o przełożenie wizyty na inny termin. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pamiętaj, że zawsze możesz do nas zadzwonić:

Dbajmy
o bezpieczeństwo

Umów się na wizytę domową