Jesteśmy w 100 procentach skoncentrowani na potrzebach naszych klientów.

20 LAT
DOŚWIADCZENIA
DOŚWIADCZENIE
RODZI ZAUFANIE
ZAUFANIE
BUDUJE RELACJE

AUDIOTON to firma stworzona od podstaw, efekt ogromnego zaangażowania, pasji i dbałości o każdy szczegół. Przywiązujemy dużą wagę do opieki indywidualnej i zorientowanej na potrzeby klienta. Od 20 lat zajmujemy się problemem niedosłuchu, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby nasza praca była wysokiej jakości, a oferowane urządzenia spełniały standardy najnowocześniejszych technologii. Robimy wszystko, by zyskać zaufanie i szacunek już od  dnia, w którym otworzyliśmy nasz pierwszy gabinet.  W centrum wszystkich naszych działań stawiamy życzenia naszych klientów, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, z troską i zrozumieniem. Zdobyte przez lata doświadczenie umocniło naszą pozycję na rynku aparatów słuchowych, a niezmieniona od lat kadra sprawia, że w naszych gabinetach panuje rodzinna atmosfera. Zawsze mamy na uwadze dobro pacjenta, więc oferujemy tylko takie rozwiązania, do których sami jesteśmy przekonani.

W zakresie usług Naszej firmy znajdują się badania słuchu (także te w ramach konsultacji online), porady oraz profilaktykę słuchu. Oferujemy terapię szumów usznych oraz w ramach pełnej opieki nad klientem – także serwis aparatów słuchowych.

Zaufanie naszych klientów przez wszystkie lata przerodziło się w relacje które łączą nas każdego dnia. Nasi pacjenci to nasi sąsiedzi, osoby z którymi spotykamy się na co dzień w sklepach, na spacerach.

Myślisz, że masz problemy ze słuchem?

Ubytek słuchu jest zjawiskiem powszechnym i  może być spowodowany różnymi czynnikami, aż 15 procent światowej populacji nie słyszy dobrze.
Istnieje wiele rodzajów i przyczyn niedosłuchu, dlatego na początku należy je prawidłowo rozróżnić i poznać przyczynę, których także może być wiele. Jeśli podejrzewasz, że możesz mieć ubytek słuchu, skontaktuj się z naszym zespołem.

Dla nas ” Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu”
– DAN BROWN

Usłysz świat

To, jaki aparat słuchowy wybierzesz dla siebie, zależy od kilku czynników. Z jednej strony nie wszystkie urządzenia są odpowiednie dla każdego rodzaju wady słuchu, a z drugiej strony decydującym kryterium są Twoje osobiste preferencje dotyczące sposobu noszenia. Nasz szeroki wybór stylów i modeli pomoże znaleźć urządzenie idealnie pasującego do Ciebie i Twoich potrzeb. Aparat słuchowy będziesz nosić codziennie, dlatego ważne jest, żeby czuć się w nim przede wszystkim komfortowo. Postaw na indywidualność, nie bój się zmian i zaufaj ekspertom. Wypożycz aparaty na okres próbny i USŁYSZ ŚWIAT.

Klienci o nas

100

Zadowolonych klientów

20

Oddziałów w całej Polsce

89

Najlepszych specjalistów

„Aparat zwrócił mi dużą część mojego życia. Mogę cieszyć się na nowo każdym dniem, znowu dużo spaceruję, biegam, spotykam się ze znajomymi, zmiana jest ogromna. Czuję się bezpiecznie, bo znowu wszystko słyszę!”

Dominika

„Specjaliści w Audioton są naprawdę pomocni i wiem, że mogę zadzwonić zawsze, kiedy mam taką potrzebę. Od czasu pierwszej wizyty moje życie zmieniło się w sposób znaczący. Nie męczę się na spotkaniach z innymi i biorę aktywny udział w rozmowie.”

Janina

„Mój nowy aparat doskonale filtruje hałas w tle, muzyka nie sprawia mi takiego dyskomfortu jak kiedyś. W domu nie muszę już głośno nastawiać telewizora, więc żona się nie męczy. Teraz to ja mówię, żeby ściszyła telewizor.”

Zygmunt

„Cieszę się, bo mogę znowu spotykać się w gronie rodzinnym bez stresu, słyszę wszystkich wokół stołu, co wcześniej nie byłoby możliwe. Nikt ze znajomych nie zauważył tego drobiazgu w moim uchu, ale wszyscy zauważyli, że teraz słyszę każde wyszeptane słowo.”

Julia

Słuch to bardzo ważny zmysł. Często niedostrzegalny.
Nie zdajesz sobie sprawy z jego istotnej roli, dopóki nie zaczynasz go tracić.
Poznaj pierwsze objawy niedosłuchu, spróbuj ocenić czy dotyczą Ciebie lub kogoś bliskiego i sprawdź:

CZY SŁYSZYSZ ŚWIAT?

Dom / Ulica

Słucham? Co mówiłaś?
Możesz powtórzyć? – BRZMI ZNAJOMO?

Babciu! Dzwoniłam tyle razy,
dlaczego nie odbierasz telefonu? Martwię się … WYWOŁUJE EMOCJE?

Przycisz ten telewizor,
bo wszyscy sąsiedzi go słyszą ! DOPROWADZA DO NIEPOROZUMIEŃ?

Problem niedosłuchu dotyczy wielu osób w różnym wieku. Najczęściej jest rozpoznawany dzięki osobom z najbliższego otoczenia. Dlatego RODZINA jest tak ważnym ogniwem na drodze do lepszego słyszenia. Mimo często występującego oporu ze strony osoby niedosłyszącej warto wspólnie odpowiedzieć na kilka pytań z zakresu codziennego życia.

  • Częściej niż kiedyś prosisz o powtórzenie wypowiedzi?
  • Masz kłopoty ze zrozumieniem osób z najbliższego otoczenia, zwłaszcza źle słyszysz głos dzieci?
  • Nie słyszysz dzwonka do drzwi i dźwięku telefonu?
  • Podgłaśniasz TV/Radio do poziomu, który jest uciążliwy dla domowników?
  • Wydaje Ci się, że ludzie mamroczą i mówią niewyraźnie?
  • Odczuwasz problem ze zrozumieniem podczas uroczystości rodzinnych w licznym gronie?

Jeżeli na większość pytań padła odpowiedź twierdząca, koniecznie umów się na konsultację. Badanie jest bezbolesne i pomaga określić poziom i charakter niedosłuchu. Pamiętaj, że u osób starszych niedosłuch zwiększa ryzyko depresji. Nie zwlekaj, problem sam nie zniknie, pomożemy go rozwiązać,